خ

چقدر با خدمات برج مجلل سولماز آشنا هستید؟

خدمات برج

خدمات رفاهی و تفریحی سولماز شامل مجموعه ورزشی با مساحتی بالغ بر 700 متر مربع، سالن اجتماعات و آمفی تئاتر برج با مساحت 1000 متر مربع ، کافی شاپ و کتابخانه، بام همیشه سبز، کارواش، خدمات روم سرویس، خشکشویی، خدمات فنی با نیروی متخصص جهت انجام امور فنی و تاسیساتی و غیره می باشد.

پیشکش به کسانی که کیفیت را می خواهند

کافی شاپ و کتابخانه واقع در طبقه همکف برج – پذیرایی با منوی کامل صبحانه ، فست فود ، انواع نوشیدنی های سرد و گرم و ... محیطی کاملا آرام برای مطالعه و سالن اجتماعات و آمفی تئاتر واقع در طبقه همکف برج با مساحت 1000 متر مربع مناسب برای انواع مجالس تشریفاتی و همایش ها با ظرفیت 600 نفر(قابلیت تبدیل به دو سالن مجزا)

پیشکش به کسانی که کیفیت را می خواهند

مجموعه ورزشی

این مجموعه با مساحتی بالغ بر 700 متر مربع در طبقه منفی چهارم برج سولماز واقع شده و شامل قسمت های سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، حمام ترکی، استخر و سونا و جکوزی می باشد.

روف گاردن

بام همیشه سبز: فضای باز به همراه چشم انداز بی نظیر دارای آلاچیق ، آتشکده و باربیکیو برای ثبت لحظاتی خوش در کنار خانواده

کافی شاپ و کتابخانه

واقع در طبقه همکف برج – پذیرایی با منوی کامل صبحانه ، فست فود ، انواع نوشیدنی های سرد و گرم و ... محیطی کاملا آرام برای مطالعه

ا

حمام ترکی

تجربه حسی متفاوت در حمام سنتی و ترکی سولماز با پکیج مخصوص

استخر و سونا و جکوزی: دارای استخر کم عمق و عمیق – حوضچه آب سر و گرم و آب درمانی – سونای خشک و بخار به همراه بوفه

ا

اعلانات

لیست قیمت میز و لوازم بیلیارد


اردیبهشت 96

لیست قیمت میز و لوازم بیلیارد و موجودی فروش برترین برند های میز و لوازم بیلیارد در مرکز تخصصی تجهیزات پزشکی، ماساژور و لوازم ورزشی بانی اسپرت.

بیشتر