پروژه ویلایی سروستان

امروزه زندگی در کلانشهرهایی همچون تهران، با ترافیک سنگین تردد و آلودگی هوا و عمدتا در داخل آپارتمان ها همراه شده است. شهرهای حومه کلانشهرها از یک طرف با مسافت اندک ( با ایجاد زیر ساخت‌هایی همچون مترو و آزادراه) و از طرف دیگر با دارا بودن اقلیم و آب و هوای مناسب تر جوابگوی نیاز شهروندان خواهد بود که در این میان شهر جدید پردیس از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

پروژه ویلایی پردیس با رویکرد و نگرش سازندگان در راستای ایجاد محیط مسکونی امن و مناسب به منظور ایجاد حس خانه، در شهر جدید پردیس طراحی و ساخته شده است. محل احداث پروژه از موقعیت ممتازی در منطقه از نظر دسترسی به مجموعه، دسترسی مجموعه به خدمات شهری و دید و منظر و اقلیم برخوردار است.

در سیاست گذاری کلان مجموعه، با محدود کردن مسیر های تردد به مجموعه و کنترل آن از دو طریق نیروی انسانی و تجهیزات تکنولوژیک، سعی شده است امنیت مجموعه در حد بسیار بالایی تامین شود.

طراحی مجموعه بر اساس اقلیم و بافت منطقه انجام شده است که هماهنگی مجموعه با اقلیم را فراهم کرده است.

استحکام و دوام سازه از دیگر رویکردهای سازندگان بوده است که بر اساس استانداردهای جهانی و ایران انجام شده است.

در طراحی ویلاهای پروژه، با ایجاد تنوع در طرح ویلاها، جهت دید و منظر، متراژهای متنوع سعی شده است سلیقه و استطاعت مالی کاربران در نظر گرفته شود بدین صورت که کاربران بر اساس سلیقه و استطاعت مالی خود حق انتخاب از بین انواع تیپ واحد ها با متراژهای متفاوت، طرح های متنوع و موقعیت قرارگیری واحد در شهرک را خواهند داشت.

بدین منظور واحد ها در دو تیپ اصلی یک طبقه و دوبلکس و با تعداد پارکینگ های متفاوت و تراس ها با مساحت های متفاوت و همچنین حیاط های مستقل طراحی شده اند.

  • WE DID فروش انحصاری
  • سال فعالیت:۱۳۹۷
  • همکاران پروژه:شرکت مهندسی راه و ابنیه بزرگراه، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس
TOP