فلسفه مدیریتی ما

شالوده مدیریتی شرکت باتاب تجارت ویستا بر اصولی کارآمد، شفاف و عمل‌گرایانه در راستای تحقق اهداف بنیادین مجموعه و همچنین کرامت انسانی تمامی اعضاء استوار است. ما فرصت‌های بازار را می‌شناسیم، استرانژی استفاده از آنها را تعریف می‌کنیم و در این مسیر بر خلق ایده‌ها و ارزش‌های پایدار وفادار هستیم.


بیشتر

خدمات باتاب تجارت

نگاه مدیران و برنامه ریزان در شرکت باتاب تجارت ویستا همواره بر ایجاد فرصت های جدید و ارتقاء کیفیت بازاریابی در حوزه مسکن تاکید داشته است و در این مسیر طیف گسترده ای از خدمات نوین و کاربردی را با کمک متخصصان و بازاریابان حرفه ای خود به مشتریان و جامعه عرضه می کند.


بیشتر

برج مجلل سولماز

آخرین پروژه‌ای که فروش انحصاری آن توسط شرکت باتاب تجارت ویستا با موفقیت به اتمام رسیده، برج مسکونی سولماز در منطقه 5 تهران  است. ساخت برج مسکونی سولماز با 178 واحد در 16 طبقه متشکل از 5 طبقه مشاعات و 11 طبقه مسکونی از سال 1392 تا 1395 ادامه داشته است.


بیشتر

ساختمان اداری 32

مجموعه اداری 32 با جانمایی ایده‌آل و کیفیت بالای ساخت، انتخابی ارزنده و مناسب برای شرکت‌های معتبری است که بهترین‌ها را برای خود می‌خواهند. واحدهای این مجموعه هم اکنون آماده اجاره هستند.


بیشتر

ساختمان مسکونی ویکتوریا

یکی دیگر از پروژه‌هایی که خدمات رهن و اجاره آن توسط شرکت باتاب تجارت ویستا انجام شد، ساختمان مسکونی ویکتوریا است. پروژه‌ای مدرن و چشم‌نواز در منطقه کامرانیه با 11 طبقه مسکونی و دارای وحدهای 300 متری لوکس!


بیشتر

ساختمان اداری مهراز

یکی دیگر از پروژه‌های اخیر شرکت باتاب تجارت ویستا ساختمان اداری مهراز واقع در خیابان دولت است که دارای 8 طبقه دو واحدی است. واحدهای خوش‌نقشه و امکانات ایمنی کامل این ساختمان را به گزینه‌ای مناسب برای شرکت‌های معتبر تبدیل کرده است.


بیشتر

RSS اخبار

logo-samandehi