باتاب تجارت ویستا

 
 
 
 

شرکت باتاب تجارت ویستا با رویکردی مدرن و تخصصی از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه ساخت و فروش حرفه ای پروژه های ساختمانی آغاز کرد. مدیران و متخصصین این مجموعه از دیروز تا امروز با تکیه بر تعهد، شفافیت و پایبندی به روش های علمی، سعی در ارائه بهترین پیشنهادها به متقاضیان مسکن در مناطق مختلف تهران داشته اند. مجموعه باتاب تجارت ویستا پلی مطمئن میان سازندگان و خریداران مسکن ِبا کیفیت و ایده آل است. مجموعه تخصصی باتاب تجارت ویستا در مسیر رشد و تکامل خود با به کارگیری نیروهای خلاق و خوش فکر همواره نگاهی رو به آینده داشته و امروز با افتخار، فروش انحصاری شاخص ترین پروژه های مسکونی مناطق مختلف تهران را در کارنامه خود دارد

زمینه فعالیت و چشم انداز
 

موضوع اصلی فعالیت

فروش انحصاری پروژه های ممتاز ساختمانی در سرتاسر ایران


چشم انداز

تبدیل شدن به سازمانی پیشرو ، تخصصی و معتبر در حوزه بازاریابی و فروش پروژه های ساختمانی در ایران تا سال 1400

 

لیست پروژه‌های سه سال اخیر

شرکت باتاب تجارت ویستا با 15 سال سابقه در حوزه ساخت و فروش پروژه‌های ساختمانی همواره معیارها و استانداردهایی را در انتخاب پروژه‌های پیش رو مد نظر قرار داده و همکاری با شرکت‌ها و سازندگان معتبر از الویت‌های این مجموعه بوده است. برخی از مهم‌ترین پروژه‌های شرکت باتاب تجارت ویستا به تفکیک مالک، تعداد واحد و منطقه احداث به قرار زیر هستند:

 

 

 

رسالت ما

شرکت باتاب تجارت ویستا با بهره گیری هوشمندانه از دانش تخصصی روز دنیا در صدد است تا با خلق و تداوم ارزش های برتر و پایدار و اتکا بر بالاترین استانداردهای اخلاقی و علمی، کیفیت زندگی بهتر را برای کلیه ذینفعان و جامعه فراهم آورد. باتاب تجارت ویستا بر این باور است که می تواند با شناخت روش های نوین فروش پروژه های ممتاز ساختمانی، تکنیک های مدیریت کسب و کار و ایجاد تشکیلات سازمانی مدرن، ارائه خدمات متمایز به مشتریان را محقق سازد. از جمله ویژگی های کلیدی این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن در راستای کاهش هزینه های زمانی و مالی مشتریان، افزایش رضایتمندی آنها و ایجاد سودآوری بلند مدت برای کلیه ذینفعان می باشد.

 
 

 

فلسفه مدیریتی شرکت

شالوده مدیریتی شرکت باتاب تجارت ویستا بر اصولی کارآمد، شفاف و عمل گرایانه در راستای تحقق اهداف بنیادین مجموعه و همچنین کرامت انسانی تمامی اعضاء استوار است. ما فرصت های بازار را می شناسیم، استرانژی استفاده از آنها را تعریف می کنیم و در این مسیر بر خلق ایده ها و ارزش های پایدار وفادار هستیم. همچنین با تکیه بر نیروهای عمل گرا و خلاق و با باور به اصول زیر، تحقق اعتباری بین المللی را در چشم انداز فردای خود می بینیم.
- آموزش محور
- اخلاق مدار
- مسئولیت پذیر و متعهد

 

 

logo-samandehi