چقدر با خدمات شرکت باتاب تجارت آشنا هستید؟

 
 
 
 

خدمات
باتاب تجارت ویستا

نگاه مدیران و برنامه ریزان در شرکت باتاب تجارت ویستا همواره بر ایجاد فرصت های جدید و ارتقاء کیفیت بازاریابی در حوزه مسکن تاکید داشته است و در این مسیر طیف گسترده ای از خدمات نوین و کاربردی را با کمک متخصصان و بازاریابان حرفه ای خود به مشتریان و جامعه عرضه می کند:

- ارزیابی پروژه از نگاه بازاریابی و فروش

تمام پروژه‌هایی که توسط شرکت باتاب تجارت ویستا جهت فروش و بازاریابی انحصاری انتخاب می‌شوند؛ ابتدا از نظر استانداردهای کیفی و فنی بررسی می‌شوند و در صورت تایید در این مرحله، پتانسیل‌های آنها از جهت معیارهای متعدد فروش و بازاریابی مدرن مطالعه شده و پس از شناخت فرصت‌ها و چالش‌های مختص پروژه، گام‌های بعدی مهندسی فروش برای آن، طراحی و عملیاتی می‌شوند.


- بازاریابی و شناسایی مشتریان هدف متناسب با ویژگی‌های پروژه

با توجه به پیچیدگی فرآیند بازاریابی و فروش حرفه‌ای از یک طرف و ارزشمند بودن زمان و هزینه‌ای که صرف بازاریابی هر پروژه می‌شود از سوی دیگر، تمام گام‌ها در فرآیند مهندسی فروش، بر اساس مطالعات دقیق و تخصصی تعریف می‌شوند. جهت تضمین بازگشت سرمایه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به فروشندگان و سازندگان پروژه‌های ساختمانی، شرکت باتاب تجارت ویستا از طریق تیم بازاریابی اختصاصی خود، استراتژی خاصی را در راستای شناسایی و جذب مشتریان هدف هر پروژه متمرکز می‌کند، در این مسیر، تناسب و هم‌خوانی نیازهای مشتریان با ویژگی‌های خاص هر پروژه، مرکز ثقل فعالیت‌های مهندسی فروش در شرکت باتاب تجارت ویستا و ضامن موفقیت آن است.


- تدوین و ارائه برنامه جامع پروژه

زمانی که پروژه‌ای جهت فروش انحصاری برگزیده می‌شود، از ابتدای عقد قرارداد فروش با صاحبان پروژه و پس از مطالعات اولیه هدفمندی که توسط متخصصان ما جهت شناخت پتانسیل‌های بازاریابی پروژه انجام می‌شود، صاحبان پروژه‌ها می‌توانند از طریق برنامه جامعی که توسط شرکت باتاب تجارت ویستا در راستای فروش انحصاری پروژه تدوین و ارائه شده است، چشم‌انداز فرآیند فروش انحصاری پروژه خود را بررسی کنند و از ابتدا تا انتها با بررسی شفاف این برنامه با تیم مهندسی فروش همگام و همراه باشند.


- استقرار واحد فروش در پروژه

با توجه به اختصاصی و تخصصی بودن برنامه جامع هر پروژه و پیچیدگی‌های علمی و اجرایی آن، تیم مهندسی فروش باتاب تجارت ویستا، دفتر فروش خود را به همراه متخصصان فروش مجرب در محل پروژه مستقر می‌کند و بنابراین تمام مراحل اطلاع‌رسانی و جذب مشتریان، ارائه بازدید از واحدها، مشاوره، عقد قرارداد و .. توسط متخصصان فروش باتاب تجارت ویستا انجام خواهد شد.


- تبلیغات در رسانه‌های گوناگون

با توجه به اینکه هر پروژه ساختمانی مختصات و ویژگی‌های کالبدی-مهندسی خاص خود را دارد و از سوی دیگر مشتریان هدف هر پروژه و انتظارات و نیازهای آنها متفاوت هستند، تبلیغات و بازاریابی مختص هر پروژه نیز با روش و مسیری متفاوت و به صورت انحصاری انجام می‌شود. استراتژی تبلیغات ما برای هر پروژه ترکیبی از تبلیغات دیجیتال، بیلبوردها، کمپین‌های تبلیغاتی، و ... است.


- ارائه خدمات مشاوره‌ای-حقوقی رایگان به فروشندگان و خریداران پیش و پس از عقد قرارداد

ما می‌دانیم که فرآیند فروش هر پروژه ساختمانی با دغدغه‌ها و مراحل حقوقی و اداری بسیاری همراه است که رسیدگی و حل و فصل آنها مستلزم صرف انرژی و زمان قابل توجهی است. در همین راستا و جهت تسریع و تسهیل فروش و همچنین افزایش رضایتمندی مشتریان خود، مجموعه‌ای از پشتیبانی‌های حقوقی-اداری را در مسیر فروش انحصاری پروژه‌ها پیش‌بینی کرده‌ایم. تیم متخصصان ما از ابتدای همکاری تا پایان آن و حتی پس از عقد قرارداد نهایی با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان در خدمت فروشندگان و خریداران خواهند بود.

 

 

logo-samandehi