خدمات قابل ارائه در شرکت

 
 
 
 

نگاه مدیران و برنامه ریزان در شرکت باتاب تجارت ویستا همواره بر ایجاد فرصت های جدید و ارتقاء کیفیت بازاریابی در حوزه مسکن تاکید داشته است و در این مسیر طیف گسترده ای از خدمات نوین و کاربردی را با کمک متخصصان و بازاریابان حرفه ای خود به مشتریان و جامعه عرضه می کند:
- ارزیابی و کارشناسی پروژه ها
- ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری
- تدوین طرح های توجیهی پروژه ها
- طراحی و تدوین و مدیریت برنامه های بازاریابی، تبلیغات و فروش پروژه ها به صورت اختصاصی
- استقرار و تجهیز دفتر فروش در محل پروژه
- انجام کلیه امور اداری، حقوقی و مالی پروژه ها

فرصت طلایی یک سکونت رویایی

برج ها روایت مدرن، آرام و دلنشین زندگی شهری امروز هستند و با هم نشینی هنر، تکنولوژی، علم و رفاه مانند یک شهر کوچک، تمام نیازهای روزمره ما را به سرعت و با بهترین کیفیت برآورده می کنند. راز محبوبیت هر چه بیشتر برج ها در رفاه و آسایش بی نظیر آنها نهفته است که احساس لذت از زندگی را دو چندان می کند. در سال های اخیر تهران هم، برج نشینی جذابیت زیادی پیدا کرده است و هر روز بیش از گذشته شاهد ساخت برج های جدید و متنوع هستیم.

فرآیند ساخت برج مسکونی سولماز که تنها برج مجلل منطقه پنج تهران است از سال 1392 تا تیر ماه 1395 ادامه داشته است. برج سولماز با معماری لوکس و منحصر به فرد و داشتن امکانات یک هتل پنج ستاره، انتخاب رویایی و کم‌نظیری برای خانواده های ایرانی است که آرامش و رفاه را الویت خود و فرزندانشان می دانند. جانمایی هوشمندانه این برج لوکس در منطقه پنج که جزء مناطق جوان و خوش آب و هوای تهران است، تمام امکانات رفاهی، تفریحی-فراغتی، ورزشی، فرهنگی و...را در داخل مجموعه و همچنین در سطح منطقه در دسترس ساکنین قرار می دهد:

- شاهراه‌های ارتباطی مهم مانند اتوبان های همت، حکیم، باکری، یادگار امام، نیایش، ستاری و ...برج سولماز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تمام نقاط تهران وصل می کند.

-سرانه بالای فضای سبز در منطقه پنج با وجود پارک جنگلی کوهسار، پارک ارم، بوستان جوانمردان، بوستان نهج‌البلاغه و بوستان های کوچک محلی از یک طرف و وجود مجتمع های تجاری مدرن و به روز مانند هایپر استار، تیراژه، گلدیس، سمرقند، کوروش، مگامال و بوستان از طرف دیگر، اوقات فراعت ساکنین برج مجلل سولماز را به بهترین شکل تامین می کنند.

مراحل پیشرفت پروژه

 
 
 
 

مراحل پیشرفت

فرآیندساخت برج مسکونی سولماز از تیر ماه سال 1390 شروع شد و در تیر ماه سال 1395 به پایان رسید. تصاویر مربوط به بخش های فونداسیون، سازه فلزی، سفت کاری و نازک کاری، مراحل پیشرفت پروژه را نشان می‌دهد.


زندگی 5 ستاره در انتظار شماست
فرصت طلایی یک سکونت رویایی

 

 

مرحله نهایی پروژه

برج لوکس سولماز با 11 طبقه مسکونی، پنج طبقه مشاعات، مساحت 5000 متر مربع و زیربنای حدوداً 35000 متر مربع، دارای 178 واحد مسکونی و 280 پارکینگ مجزا است.

باتاب، بازتاب یک اعتماد

 

logo-samandehi